כתרי זירקוניה

בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בחומרי הגלם בהם משתמשים ברפואת השיניים. ההתפתחות הזו לא פסחה על עולם הכתרים הדנטליים, וכך, זירקוניה מוצקת החלה לדחוק שימוש בכתרים מחומרים דנטליים אחרים.
כתר זירקוניה ״לא נשבר״ והקליניקות לרפואת שיניים ״דוחפות״ את הפציינטים לעבור התקנת כתרי זירקוניה בעלות חוזק ועמידות בכל הפעולות הפונקציונאליות תוך כדי הימנעות משיקום מתכתי.
בגלל השיפור הניכר מבחינת המראה האסתטי, העמידות הכימית, שיקום הפה ע״י כתר זירקוניה הפכו להיות אלו המועדפים יותר.
איכות הכתר תלויה בחומר ממנו הכתר מיוצר.
כאשר אתם משווים בין הצעות מחיר שונות יש לתת דגש על מרכיבי הכתר שיכולים לשנות את הצעת המחיר מקצה לקצה.
כתר זירקוניה מקנה גם מספר יתרונות נוספים אשר אין לחומרים אחרים בתיקון השיניים וזאת מלבד או בנוסף לחוזק הגבוה. יש לו את הצבע הדומה ביותר לצבע השן והוא מפחית את הצורך להקהות או למסך את החומר כמו בשאר התת מבנים המתכתיים.

כיתרי EMAX
כתרי EMAX נחשבים לכתרים איכותיים, כאשר הייחוד שלהם נוגע לעובדה שאין בהם מתכת. באמצעות כתרים אלו, ניתן להגיע לשחזור מושלם של השן ולתוצאות איכותיות במיוחד, בעלות עמידות לתקופה ארוכה. כיתרי EMAX פותחו במטרה לספק מענה למצבים בהם עולה הצורך בהשלמת שיניים אשר נהרסו בעקבות סדקים, עששת חמורה או שברים.
בין היתרונות של כיתרי EMAX על פני כתרים מסוגים אחרים: אסתטיקה ברמה גבוהה, מגוון רחב של אפשרויות בהרכב הצבעים – מה שמאפשר להתאים את הכתר המושלם עבור כל מטופל , עמידות גבוהה למשך שנים רבות, חומר חזק במיוחד אשר מקטין בצורה משמעותית את הסיכויים להיווצרותם של סדקים על גבי הכתר.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות אותם כתרים אלו טומנים בחובם, חשוב מאוד לשים דגש גם על בחירת הרופא אשר יבצע את ההליך הטיפולי.

כישורים

פורסם ב

16 באוקטובר 2018

התקשרו כעת